WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

YazarÖnerisi

Kral Harlus

Çapulcu
30
23 Ocak 2019
Praven
Mine Sota yi öneririm gerçek adını unuttum ama hem güldürüyor hemde gerçekleri yansıtıyor elestiriyorda ama çok güldürüyor bence alın bi kitabini okuyun ama ben buda size kitap olsunu öneririm çok komik ve güzel bir kitapti okuyan arkadaşlar alta yazarsa sevinirim

Tuğhan

Lider
Yönetici
Admin
284
23 Ocak 2019
Çankırı
Ben pek kitapçı değilim ya kitaplarla aram pek yok hele şu ara watpad moda olup herkes yazar olunca iyice soğudum kitaplardan okursam bi' tarih kitaplarını okumayı severim (Warband oynamamızdan belli) :D

Ben pek kitapçı değilim ya kitaplarla aram pek yok hele şu ara watpad moda olup herkes yazar olunca iyice soğudum kitaplardan okursam bi' tarih kitaplarını okumayı severim (Warband oynamamızdan belli) :D
Mine Sota yi öneririm gerçek adını unuttum ama hem güldürüyor hemde gerçekleri yansıtıyor elestiriyorda ama çok güldürüyor bence alın bi kitabini okuyun ama ben buda size kitap olsunu öneririm çok komik ve güzel bir kitapti okuyan arkadaşlar alta yazarsa sevinirim
Yavuz Bahadıroğlu 'nun ''Malazgirt'te Bir Cuma Sabahı'' kitabını öneririm, tarihseverler için :)