WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

XF 2.1 Güncellemesi Ve Tema Değişikliği + Yenilikler!

Tuğhan

Lider
Yönetici
Admin
284
23 Ocak 2019
Çankırı
Merhaba forumdaşlarım :)
Dün bir.kergitli'nin instagram sayfasına bakarken bazı yorumlar kafama takıldı kimi yok işte çok eski durmuş gözü yoruyor kimi bizim 35 dolarlık temayı beğenmemiş kimi de siteye yıl 2019 site 2001 demiş bende biraz içerledim kafaya çok takarım, dedim geliyor bekleyin :) ışınlanmayı bulup forumu 2090'a ışınlıcam :D bu gece baya yorucu bir çalışma yaptım ve en sonunda hem sitemizi en güncel XenForo scriptine güncelledim hemde müthiş bir temamız oldu :)
  • Koyu tema sayesinde gece karanlıkta bile göz yormayacak.
  • Welcome Page alanındaki particlesler sayesinde forum daha modern bir görünüme kavuştu.
  • Uzun uğraşlar sonucunda bir çok hataya rağmen forumumuza SSL (https) eklendi artık domainimizin yanında yeşil renkli güvenli bağlantı ikonu çıkıyor :)
  • Xenforo sürümü yükseltildi.
  • Oturum kapama vs gibi bazı sorunlar fixlendi.
  • Mobil uyumlu tema.
  • Daha dinamik çalışan bir sistem.
  • Tüm linkler ve yazılar tam okunuyor.
  • SEO Geliştirmeleri yapıldı.
@sancarrhan @Safavid @Deimos @Kergit Atlı Okçusu @Kral Harlus @D4tfn @RasTas
Emeğe saygı olarak lütfen güzel yorumlarınızı eksik etmeyin sizler için sürekli Yönetim kadromuz ile beraber çalışmaktayız (Beğenmeyi unutmayın :))

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Merhaba forumdaşlarım :)
Dün bir.kergitli'nin instagram sayfasına bakarken bazı yorumlar kafama takıldı kimi yok işte çok eski durmuş gözü yoruyor kimi bizim 35 dolarlık temayı beğenmemiş kimi de siteye yıl 2019 site 2001 demiş bende biraz içerledim kafaya çok takarım, dedim geliyor bekleyin :) ışınlanmayı bulup forumu 2090'a ışınlıcam :D bu gece baya yorucu bir çalışma yaptım ve en sonunda hem sitemizi en güncel XenForo scriptine güncelledim hemde müthiş bir temamız oldu :)
  • Koyu tema sayesinde gece karanlıkta bile göz yormayacak.
  • Welcome Page alanındaki particlesler sayesinde forum daha modern bir görünüme kavuştu.
  • Uzun uğraşlar sonucunda bir çok hataya rağmen forumumuza SSL (https) eklendi artık domainimizin yanında yeşil renkli güvenli bağlantı ikonu çıkıyor :)
  • Xenforo sürümü yükseltildi.
  • Oturum kapama vs gibi bazı sorunlar fixlendi.
  • Mobil uyumlu tema.
  • Daha dinamik çalışan bir sistem.
  • Tüm linkler ve yazılar tam okunuyor.
  • SEO Geliştirmeleri yapıldı.
@sancarrhan @Safavid @Deimos @Kergit Atlı Okçusu @Kral Harlus @D4tfn @RasTas
Emeğe saygı olarak lütfen güzel yorumlarınızı eksik etmeyin sizler için sürekli Yönetim kadromuz ile beraber çalışmaktayız (Beğenmeyi unutmayın :))
Yeni temanın göz yormaması çok güzel

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Eline saglik Bay Lider muhtesem olmus