WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

Warband Explorer Modu %100 Türkçe Yama

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Selamlar Dostlar bu gün sizlere tamamiyle kendi yaptığım bir türkçe yamayı paylaşacağım.
Geçenlerde paylaştığım Explorer modunu türkçeye çevirme kararı aldım.

Explorer Modu Nedir?
Explorer Modu hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlar
Buraya Tıklayabilir.

Explorer Türkçe Yama İndirme Linki:
%100 Türkçe Yamayı indirmek isteyen arkadaşlar BURAYA tıklayabilir.
VirüsTotal Taraması

Rar Şifresi: www.warbandtr.com

Kurulum:

Not: Modu kurduktan sonra türkçe yamayı kurun.

Yamayı rardan çıkardıktan sonra;
1-) "Explorer" Klasörünü Warbandın Kurulu olduğu dizindeki "Modules" klasörüne atın.
2-) Karşınıza çıkan uyarıya "Kopyala Ve Değiştir" diyin.

Eğer bir problem ile karşılaşırsanız Bu konunun altına yazabilir yada Bana özel mesaj atabilirsiniz.

Son düzenleme:

Ci_CiYabgu

Çapulcu
14
24 Ocak 2019
Ellerine sağlık bende bu yamayı bekliyordum yeni gördüm

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Dostlar modun alpha sürümü çıktı ancak birde onu çevirmekle uğraşmak istemiyorum. belki zaman bulursam çevirebilirim ama bulamazsam modun tam sürümü çıktığında çeviririm. seviyorum sizi herkese iyi forumlar :)

GeneralAnimeus

Derebeyi
46
31 Ocak 2019
Yalova
denedim bazı yerlerde bozulamalar vardı notlar kısmında lordlar ve kralların ismi yok ve şehir isimleride yazmıyordu silinmiş gibi çevirisi hatasımı bilmiyorum

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
denedim bazı yerlerde bozulamalar vardı notlar kısmında lordlar ve kralların ismi yok ve şehir isimleride yazmıyordu silinmiş gibi çevirisi hatasımı bilmiyorum
moddan kaynaklı olabilir sanırım çünkü o dosyalara dokunmadım. mod zaten demo sürümünde full sürümünde sıkıntılar düzelir. full sürüm çıkıncada türkçe yama paylaşırım