WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

Neden

RaconKral

Çapulcu
29
24 Ocak 2019
Ben de Grafik Yüzünden Beğenmemistim Fakat Oynayınca Bırakamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul

Kergitatlisi

Çapulcu
3
24 Ocak 2019
Tulga
Ben fire&sword'u asker terfi sistemi ve devlet kurma olmadığı için warband'a kıyasla daha az oynadım. Bütün dünyayı fethetsen devletinin ismi "... Asileri" olarak kalıyordu warbanddaki basit devlet teşkilatlanmaları da yoktu. Fakat güzel yanı, kamplardan, şehirlerden özelleştirilebilir askerler ve silahlar alabiliyor olmamız ve gerçek bir haritanın var olmasıydı. (gerçi kalradya haritasını öyle benimsedim ki bana sanalmış gibi gelmiyor :D )

The Hound

Kıdemli Yaya
119
30 Ocak 2019
Türkiye Bursa
F&S açık ara Warband'den daha iyidir bana kalırsa, Mount and Blade serisine başladığım ilk oyun F&Sdur zaten, MuratAbiGF'nin bir videosunda görmüştüm aşık olmuştum ertesi gün almıştım :D :D

Tuğhan

Lider
Yönetici
Admin
284
23 Ocak 2019
Çankırı
F&S açık ara Warband'den daha iyidir bana kalırsa, Mount and Blade serisine başladığım ilk oyun F&Sdur zaten, MuratAbiGF'nin bir videosunda görmüştüm aşık olmuştum ertesi gün almıştım :D :D
Bence bu ikisi kıyaslanamaz bile çünkü şöyle bir şey var oyunda f&s oyun mekaniğinde yetersiz bir oyun özellikle tüfekler doldurma süreleri vs vs oyun zevkinin içine ediyordu açıkçası ama yine de güzel bir oyun :)

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çapulcu Emirsu

Çapulcu
3
24 Ocak 2019
F&S de R de gözden bakarak oynuyodum aga bi mermi yedim mermi ekranda gözüküyodu efsane oyun kdmsmdmd ama bu çağda çapulculuk zor zırhın adam gibi değil zaten tek mermi zaten öldürüyo senin içinden geçiyor skmdksms warband daha hojdur benim için ama F&S nin yeri apayrı <3

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Warband f s yi dover tartismaya acik bile degil

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul

Nodteur

Kıdemli Yaya
89
23 Ocak 2019
Suno
bence de f&s warbanddan daha ilgi çekici geliyor bana özellikle de kanatlı hüssarlar

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi