WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

Neden

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Bir dönem MP çok rağbet gördü fakat bannerlordun duyurulup cikmamasiyla cogu kisinin gozunde nostalji olarak kaldi

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Warband da hak ettigi degeri gormuyor ki

Kergit Atlı Okçusu

Çapulcu
12
23 Ocak 2019
HALMAR
Oyun zamanında değer gördü fakat yıllar geçtikçe yeni oyunlar çıktı ve insanlar başka oyunlara yöneldi (gta5,pubg...).Bu nedenle eskisi kadar rağbet görmüyor.

Nodteur

Kıdemli Yaya
89
23 Ocak 2019
Suno
Ben daha çok sevdim Fire&Sword'u çünkü hikayesi vardı ve hikayeyi bitirdikten sonra sandbox'a dönebiliyorduk ve gerçek tarihten olması da sevme sebeplerimden :)

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Ben daha çok sevdim Fire&Sword'u çünkü hikayesi vardı ve hikayeyi bitirdikten sonra sandbox'a dönebiliyorduk ve gerçek tarihten olması da sevme sebeplerimden :)
Warbandin Kalradyasinin kendi havasi ayri be haci

Emir Timur

Çapulcu
16
24 Ocak 2019
Semerkand
Bana kalırsa ateşli silahlar serinin en büyük eksisi olarak görüyorum. Mekanik bakımından hedef alması zor (Bknz: ben) ve merminin yeniden dolum süresinin fazla olması nedeniyle iyi bir yetenek ağacına sahip olunmadan oyunun erken ve orta dönemlerinde oynanması bir hayli güç. Bu yüzden tek elli bir kılıcı alıp bir kaç savaş sonra hızlıca gelişmek daha cazip geliyor. Ayrıca savaşın ortasında herhangi birinin sana ateş etmesiyle birlikte headshot yiyip; alt+f4 çekmene de neden olabilir.

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Bana kalırsa ateşli silahlar serinin en büyük eksisi olarak görüyorum. Mekanik bakımından hedef alması zor (Bknz: ben) ve merminin yeniden dolum süresinin fazla olması nedeniyle iyi bir yetenek ağacına sahip olunmadan oyunun erken ve orta dönemlerinde oynanması bir hayli güç. Bu yüzden tek elli bir kılıcı alıp bir kaç savaş sonra hızlıca gelişmek daha cazip geliyor. Ayrıca savaşın ortasında herhangi birinin sana ateş etmesiyle birlikte headshot yiyip; alt+f4 çekmene de neden olabilir.
Delikli demir ccikti mertlik bozuldu net

İbrahim Bey

Çapulcu
26
24 Ocak 2019
Bu oyun neden hak ettiği değeri görmuyor ??
Oyunu çok uzun zamandır oynamıyorum hatta adam akıllı bilmiyordum yeni oynamaya başladım.Lakin 2010-2011 gibi bir yıl ve küçük bir şirket olmasına rağmen düşük grafikli olsa bile oyuncuların sevdiği ortada.Fakat şimdiki döneme baktığımızda yun grafikleri çok üst düzeyde ve grafiğe önem veren oyuncular farklı oyunları tercih edebilir.Ama oynanışa,hikayeye bakan oyuncular veyatta bu tarz oyunları seven oyuncular için zaten güzel bir oyun.Bir de Bannerlord çıkarsa gayet ileri seviyeye taşınabilir oynanış açısından.(Bazı yerlerde biraz uzatmış olabilirim kusura bakmayın.)

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Oyunu çok uzun zamandır oynamıyorum hatta adam akıllı bilmiyordum yeni oynamaya başladım.Lakin 2010-2011 gibi bir yıl ve küçük bir şirket olmasına rağmen düşük grafikli olsa bile oyuncuların sevdiği ortada.Fakat şimdiki döneme baktığımızda yun grafikleri çok üst düzeyde ve grafiğe önem veren oyuncular farklı oyunları tercih edebilir.Ama oynanışa,hikayeye bakan oyuncular veyatta bu tarz oyunları seven oyuncular için zaten güzel bir oyun.Bir de Bannerlord çıkarsa gayet ileri seviyeye taşınabilir oynanış açısından.(Bazı yerlerde biraz uzatmış olabilirim kusura bakmayın.)
Yok hacım ne kusuru

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
grafik yüzünden oyun oynamayan insanları anlamıyprum harbiden