WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

~ Mount&Blade: Warband - Save Dosyaları~

D4NG4L4K

Moder
85
24 Ocak 2019
İstanbul
Bu konuya her biri başka bir tarihte,ülkede,savaşta,konumda olan farklı farklı save dosyaları yükleyeceğim.Öncelikle en baştan söylüyorum

BU KONU ALINTI DEĞİLDİR RESİMLER DAHİL BENİM EMEĞİMDİR!

neyse şimdi galiba konunun amacını tam anlamamış olabilirsiniz diye tam olarak açıklıyorum.Bu konu öyle warband %100 save game felan değil öncelikle onu söyliyeyim.Bu konuda toplam birsürü farklı save dosyayı var (olacak).Her karakter farklı bir iş yapıyor bir karakter haydutken biri bir ülke mareşali,birisi derebeyi,birisi bağımsız bir savaşçı felan olabiliyor.Herbirinin ayrı bir hikayesi var.Herbirinin özellikleri,becerileri farklı.Birisi okçuyken diğeri kargıcı olabiliyor.Herbirinin farklı dostları,eşleri,mülkleri felan var.Umarım anlatabilmişimdir.

Eğer sizinde bunun gibi save dosylarınız varsa internete uploadlayın ve konuya yorum olarak yazın ben konuya yüklerim.
Bu arada KONU GÜNDE 1 KERE GÜNCELLENECEKTİR!

Bide bişey daha diyeceğim eğer save dosyalarını nereye yükleyeceğim diyorsanız buraya C:/Kullanıcılar/{Kullanıcı ismi}/Belgelerim/Mount & Blade Warband Savegames/Native adlı yere atacaksınız.

Neyse çok heyecanlardırmayayım sizi konumuza başlayalım.Biliyorum şuanda sadece 1 tane save dosyası var günde bir tane şeklinde yükleyeceğim Garanti veriyorum.Sonra "amaaan bu bitane save dosyası yüklemiş daha yüklemez demeyin".Neyse SEÇ,BEĞEN,AL!

KARAKTER 1:
İsim:Kral Nost
Ülkesi:Nost Krallığı
İşi:Nost Krallığı mareşali ve yöneticisi
Karısı:Yok
Sahip Olduğu Bölgeler:Jeirbe Kalesi,Alburq Kalesi,Jayek Köyü
Derebeyleri:Lord Lezalit
Düşmanları:Yok
Toplam bütün ordusu:167
Dostlari:Kral Ragnar,Emir Biliya,Kont Gearth
Para:32186
Seviye:26(223919 xp)
Sancağı:Beyaz ve Lavicert Çizgili Üzerinde Kartal Olan Sancak
Dost Krallıklar:Nord Krallığı
Uzman olduğu silah:Çift Elli Kılıç

Önemli Bilgiler:
Nam:743
Düşmanlık:39
Onur:51
İdare Hakkı:50
Grup Morali:93(Çok Yüksek)

Ordu piyade,okçu ve atlı yüzdeleri:
%34 Okçu
%56 Piyade
%10 Atlı

İndirme linki:http://www.mediafire.com/?nv1n9n0nrjv8srt

KARAKTER 2:
İsim:Houl
Ülkesi:Rodok Krallığı
İşi:Rodok Krallığı mareşali
Karısı:Leydi Ellian
Sahip Olduğu Bölgeler:Shariz Şehri,Caraf Kalesi,Weyyah Kalesi,Ayn Assuadi Köyü,Qalyut Köyü,Sarimish Köyü
Derebeyleri:Yok
Düşmanları:Yok
Toplam bütün ordusu:167
Dostlari:Emir Biliya,Emir Nuam,Kont Trimbau,Kont Fraichin,Kont Nealcha,Kont Fudreim,Kont Tribidan,Kont Tellrog,Kont Etrosq,Kont Falsevor
Kont Rimusk,Kont Talbar,Kont Gharmall,Kont Raichs,Kont Laruqen,Kont Gutlans,Kont Matheas,Lord Gastya,Lord Nelag,Kral Graveth
Para:123841
Seviye:30(396033 xp)
Sancağı:Lacivert Bayrak Üzerinde Pegasus Olan Sancak
Dost Krallıklar:Rodok Krallığı,Kergih Hanlığı
Düşman Krallıklar:Svadya Krallığı,Vaegir Krallığı
Uzman olduğu silah:Çift Elli Kılıç

Önemli Bilgiler:
Nam:2065
Düşmanlık:39
Onur:61
İdare Hakkı:92
Grup Morali:52(Çok Yüksek)

Ordu piyade,okçu ve atlı yüzdeleri:
%100 Atlı

İndirme linki:http://www.mediafire.com/file/po8cd1z8gdmafbw/Houl.rar

Tekrar Söylüyorum KONU GÜNDE 1 KERE GÜNCELLENECEKTİR!

Yorumlarınız benim için değerlidir lütfen yorum yazın

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Eline emegine saglik krdsm