WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

Huawei

sancarrhan

Lider
Yönetici
Admin
84
23 Ocak 2019
Tulga
Gençler a7 2017 kullanıyorum bugün %50 iken telefon kapandı ve gözümden düştü 2 yıldır kullanıyorum ilk çıktığı zamanlarda almıştım önümüzdeki yaza kadar para biriktirip güzel beni üzmeyecek bi telefon arıyorum 2500 civarı 3000 tl yi zorlayabilirim en fazla huawei mate 20 lite şu an favorim güzel önerilerinizi bekliyorum, mate 20 lite nasıldır sizce ? kullanan var mı?

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Wtf Xiaomi varken ne huawei knk 3200luk mi 8pro p20 proyla kafa kafaya ve p20 pro 5900 gibi biseydi

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul

sancarrhan

Lider
Yönetici
Admin
84
23 Ocak 2019
Tulga
teşekkür ederim ya ikisi arasında kalmıştım zaten ama mate 20 lite alıcam sanırım çektiğin resimlerden arka kamera ve ön kamera olmak üzere kamera kalitesini göstermek amaçlı atar mısın rica etsem

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Hiçbiri doğru öneriyi verememiş kanka sen hiiç huawei vs bulaşma Direkt Xiaomi Mi A2 Lite al 2018'in en iyi çıkış yapan giriş seviyesi telefonu seçildi.
Bende mi a2 var litei centik sevmedigimden almadim ve mi a2nin diger bazi ozelliklerinde bonus var

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul

Kergitatlisi

Çapulcu
3
24 Ocak 2019
Tulga
O fiyat aralığında mate 20 lite iyi telefon Sancar han. 3 telefondur Huawei kullanıyorum. Kendim memnun kaldım. Eşe dosta da öneririm yani. Mate 20 lite ve P Smart 2019'u kıyaslayıp senin için daha uygun olanı alırsan pişman olmazsın. Bu cihazların ithalatçı garantili satışı var mı bilmiyorum fakat ithalatçı garantili olmamasına dikkat et. Huawei'nin servis hizmeti çok güzel. Olurda işin düşerse mağdur olmazsın.

sancarrhan

Lider
Yönetici
Admin
84
23 Ocak 2019
Tulga
O fiyat aralığında mate 20 lite iyi telefon Sancar han. 3 telefondur Huawei kullanıyorum. Kendim memnun kaldım. Eşe dosta da öneririm yani. Mate 20 lite ve P Smart 2019'u kıyaslayıp senin için daha uygun olanı alırsan pişman olmazsın. Bu cihazların ithalatçı garantili satışı var mı bilmiyorum fakat ithalatçı garantili olmamasına dikkat et. Huawei'nin servis hizmeti çok güzel. Olurda işin düşerse mağdur olmazsın.
Çok teşekkür ederim yoldaşım mate 20 lite alıyorum :)

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Çok teşekkür ederim yoldaşım mate 20 lite alıyorum :)
Hayırlı olsun sevgili admin. bu arada hazır konu telefonken ucuza kaliteli telefon arayan gişiler General Mobile'nin GM serisine bakabilir. Eski telefonum GM 5 idi kamerası ortalama bir kamera 12mp bataryada güzel dayanıyor ancak hiçbir şekilde performans sıkıntısı çekmedim ben. Pubgyi düşük ayarlarda çok rahat oynayabilen bir telefon bu. üstelik 3 senelik olmasına rağmen. fiyatı vatan computerde
599,00 tl gibi bir fiyat. Ancak daha kaliteli bir telefon istiyorsanız GM 8 1.169 tl ye daha üstün özelliklere sahip.

sancarrhan

Lider
Yönetici
Admin
84
23 Ocak 2019
Tulga
Hayırlı olsun sevgili admin. bu arada hazır konu telefonken ucuza kaliteli telefon arayan gişiler General Mobile'nin GM serisine bakabilir. Eski telefonum GM 5 idi kamerası ortalama bir kamera 12mp bataryada güzel dayanıyor ancak hiçbir şekilde performans sıkıntısı çekmedim ben. Pubgyi düşük ayarlarda çok rahat oynayabilen bir telefon bu. üstelik 3 senelik olmasına rağmen. fiyatı vatan computerde
599,00 tl gibi bir fiyat. Ancak daha kaliteli bir telefon istiyorsanız GM 8 1.169 tl ye daha üstün özelliklere sahip.
Teşekkür ederim kardeşim :) daha iyisi sizin olsun