WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

Hadi Hikaye Yazalım

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Evet arkadaşlar Warband ile alakalı hikayeler yazalım. Bu oyunda yaşadığınız bir savaş olabilir, Oyun karakterleri ile yaşadığınız ilişkiler üzerine olabilir, yada kendiniz bir karakter yaratıp ona bir hikaye uydurabilirsiniz. Gönderilecek hikayeleri okumak için sabırsızlanıyorum. :)

Tuğhan

Lider
Yönetici
Admin
284
23 Ocak 2019
Çankırı
Tuğhan adında ki bir maceracı yola atılır
Tulga şehrine giden bir kervana katılır ve Tulga da karşısına çıkan adam onu öldürür :D çok güzel dimi

İbrahim Bey

Çapulcu
26
24 Ocak 2019
Gözlerimi açtığımda etrafım samanlarla doluydu.Hatırladığım sn şey kanlar içinde yere yığıldığımdı.Yavaşça yerimden doğruldum ve sargılarla sarılı olan vücüdumu toparladım ve kervan başına seslendim.En sonunda beni birisi duymuştu ve yanıma gelip;

-Şükürler olsun yaşıyorsun dedi.

Kervan mola vermek için durmuştu.Kervandaki kişilerin yardımıyla yemek yedim ve biraz su içtim.Artık daha iyi hissediyordum.Kervan başına nereye gidiyorsun diye sorunca Tulga şehri cevabını almıştım.Sabah olduğunda Tulga şehrine varmıştık.Hemen beni bir doktora götürdüler.Burası aslında sadece bir evdi.Doktor sargıları değiştirip bir karışım hazırladı ve bunları ağrını dindirir dedi.O sırada yanımda duran kervandayken tanıştığım arkadaşım şöyle dedi;

-Söylesene o çapulculara karşı neden direndin.

+Ya napsaydım bir korkak gibi paramı onlara mı verseydim.Neyse ki Sancar Han'a ulaştıracağım mektubu fark etmediler.

-Ne mektubu.

Beğenilirse devamını getirmeye çalışırım.

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Gözlerimi açtığımda etrafım samanlarla doluydu.Hatırladığım sn şey kanlar içinde yere yığıldığımdı.Yavaşça yerimden doğruldum ve sargılarla sarılı olan vücüdumu toparladım ve kervan başına seslendim.En sonunda beni birisi duymuştu ve yanıma gelip;

-Şükürler olsun yaşıyorsun dedi.

Kervan mola vermek için durmuştu.Kervandaki kişilerin yardımıyla yemek yedim ve biraz su içtim.Artık daha iyi hissediyordum.Kervan başına nereye gidiyorsun diye sorunca Tulga şehri cevabını almıştım.Sabah olduğunda Tulga şehrine varmıştık.Hemen beni bir doktora götürdüler.Burası aslında sadece bir evdi.Doktor sargıları değiştirip bir karışım hazırladı ve bunları ağrını dindirir dedi.O sırada yanımda duran kervandayken tanıştığım arkadaşım şöyle dedi;

-Söylesene o çapulculara karşı neden direndin.

+Ya napsaydım bir korkak gibi paramı onlara mı verseydim.Neyse ki Sancar Han'a ulaştıracağım mektubu fark etmediler.

-Ne mektubu.

Devamı sonra...
Devamini ayri bir konu olarak paylasabilirsin guzel olacaga benziyor

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Bu konuyu açarken ilk düşğndüğüm şeylerden biriside buydu inanır mısın:) yapılacak modlarda buraya paylaşılan karakterlerin eklenmesi fikri çok hoş.
Forum yenilenmeden once paylasmistim ben de kalp kalbe karsiymis grafiker bey

İbrahim Bey

Çapulcu
26
24 Ocak 2019
Siteden kendine guvenenlerin mod yapmasi fikrim vardi hatta yazacsgin senaryo bu modda da kullanilabilir eger yapilirsa
Aslında güzel fikir mod yapmak için senaryo denemeleri yapabilirim isteyen olursa.Hikaye açısından hayalgücüm zengindir biraz.Eğer modla uyumlu olmasa bile ona uygun hale getirmeye çalışabilirim.