WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

Giriş yap a basınca üye ol kısmına atıyor!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RaconKral

Çapulcu
29
24 Ocak 2019
Sadece instagramdaki kayıtlı linkten girebiliyorum chromdan gidilmiyor acil fix gelsin

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Sadece instagramdaki kayıtlı linkten girebiliyorum chromdan gidilmiyor acil fix gelsin
Telefondan giriyorsan operadan girmeyi dene sahsen bende de ayni sorun oldu ve opera yukleyerek giris yapabildim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
aslında haklısın. ben telefondan sorunsuzca giriş yapabiliyorum. telefonunda yada kullandığın tarayıcıda bir sıkıntı olabilir. telefonu kapatıp aç yada tarayıcıyı güncelle
Bana ayni sorun oldu farkli bir tarayici denemesi yeterli olacaktir bunu yukarda anlatmistim ztn telefonu kapatip acmayla alakasi yok

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Bana ayni sorun oldu farkli bir tarayici denemesi yeterli olacaktir bunu yukarda anlatmistim ztn telefonu kapatip acmayla alakasi yok
eğer sıkıntı tarayıcı kaynaklı ise ilk olarak tarayıcı güncellenmeli eğer sorun devam ederse dediğin gibi baika bir tarayıcı kullanılması sorunu çözecektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...