WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro VS Xiaomi mi 8 Lite

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Selamlar dostlar yakın zamanda bir telefon almayı planlıyorum ve iki telefon arasında kaldım hangisi daha iyi bir türlü karar veremiyorum. Sizce hangisi daha iyi ikisininde kendine göre özellikleri var mesela xiaominin tasarımını beğeniyorum ama gm9 kamerası daha iyi. telefondan anlayan bir arkadaş bana yardımcı olabilir mi sizce hangisini almalıyım?

Alacağım mağazada gm9 pro 2.400 xiaomi ise 2.300 tl

Tuğhan

Lider
Yönetici
Admin
284
23 Ocak 2019
Çankırı
General Mobile ile Xiaomi mi8 lite'yi kıyaslaman hata iki telefonunda elinde tutsan bile kaliteyi anlarsın hiç düşünmeden xiaomi al bence.

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
gm 9 pro ve mi 8 lite resmen aynı telefon. tek fark kamera ve tasarım. o yüzden darda kaldım. herneyse xiaomi aldım ben hepinşze teşekkürler

Tuğhan

Lider
Yönetici
Admin
284
23 Ocak 2019
Çankırı
gm 9 pro ve mi 8 lite resmen aynı telefon. tek fark kamera ve tasarım. o yüzden darda kaldım. herneyse xiaomi aldım ben hepinşze teşekkürler
Şimdiii ekran çözünürlüğü olarak xiaomi önde ,batarya olarak gm9 pro daha iyi ancak çok fazla fark etmeyeceğini düşünüyorum. Xiaomi'de qualcomm quick charge var Xiaomi 720p'de 240 fps çekebiliyor gm ise 60 fps, ön kamerada xiaomi fark atıyor işlemcileri tamamen aynı zaten geriye kalan çoğu özellik aynı tasarım olarakta bana göre xiaomi ön planda daha ince ve daha hafif hem miuı arayüzü android one'nin arayüzüne göre çok daha kullanışlı xiaomi almakla çok iyi yapmışsın furkan :)

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Şimdiii ekran çözünürlüğü olarak xiaomi önde ,batarya olarak gm9 pro daha iyi ancak çok fazla fark etmeyeceğini düşünüyorum. Xiaomi'de qualcomm quick charge var Xiaomi 720p'de 240 fps çekebiliyor gm ise 60 fps, ön kamerada xiaomi fark atıyor işlemcileri tamamen aynı zaten geriye kalan çoğu özellik aynı tasarım olarakta bana göre xiaomi ön planda daha ince ve daha hafif hem miuı arayüzü android one'nin arayüzüne göre çok daha kullanışlı xiaomi almakla çok iyi yapmışsın furkan :)
teşekkür ederim