WTR'ye Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin. Ve kendi krallığına hükmedebilirsin. Warband Türkiye

Şimdi kayıt ol
  • Türkiye'nin ilk ve tek (Bağımsız) Warband forumuna hoşgeldiniz! Sizde bize katılıp üye olabilir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

D4NG4L4K MOD V2

D4NG4L4K

Moder
85
24 Ocak 2019
İstanbul
Beyler bu yaptığımız bir mod vardı o moda baya texture ekledik bir sorum var oyuna ejderha eklemeyi düşünüyorum daha önce hiçbir modda görmedim bence çok güzel olur fikirlenirizi bekliyorum bu arada sancaklar nasıl bir fikrinizi alayım onunlada ilgili teşekkürler maxresdefaultf.png 6095-0-1463681390.jpg images.jpg

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul
Fantastik olacaksa olabilir ama oyun akisini boazar bence o kadar da gerek yok

Deimos

Grafiker
278
23 Ocak 2019
Bursa
Beyler bu yaptığımız bir mod vardı o moda baya texture ekledik bir sorum var oyuna ejderha eklemeyi düşünüyorum daha önce hiçbir modda görmedim bence çok güzel olur fikirlenirizi bekliyorum bu arada sancaklar nasıl bir fikrinizi alayım onunlada ilgili teşekkürler Ekli dosyayı görüntüle 16 Ekli dosyayı görüntüle 17 Ekli dosyayı görüntüle 18
Ejderhanın biraz gereksiz olacağını düşünüyorum açıkçası mod yapısına uymaz. ancak başka bir modda ejderha kullanmanı öneririm.

Safavid

Milis
330
23 Ocak 2019
İstanbul